Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na lepence, 48 x 53,5 cm, rámováno, datace okolo r. 1930, signováno vlevo dole Rom. Havelka.Autor viz T 1/306, V 2/394, Ch 3/95, NEČVU 1/247.